הסיבות למחירים הגבוהים לבגדים במידות גדולות וכיצד אפשר להוזיל את המחיר

הסיבות למחירים הגבוהים לבגדים במידות גדולות וכיצד אפשר להוזיל את המחיר

כסף לא גדל על העצים גם לבעלי מידות גדולות, אז למה אנחנו נדרשים לשלם יותר על בגדי לבוש?
שלל סיבות יש ליצרני המידות הגדולות. יש הטוענים שהמידה הגדולה דורשת יותר בד, יש שיגידו שקהל היעד מצומצם ולא מאפשר ייצור בכמות המונית דבר המוזיל את עלויות הייצור, יש שיגידו שהקהל מפוזר ועלויות הפרסום לאתר את הקהל לא עומד בעקומת החזר התמורה.

מנגד הטענות כי הקהל הוא קהל "שבוי" וגם "חבוי" וגם צורך בעל בלאי מסיבי גבוה יותר.
בפורטל במידות טובות שמנו לעצמנו למטרה לענות על מספר חסמים של היצרנים על מנת להנגיש לבעלי המידות הגדולות את שלל הספקים, החנויות, המעצבים בתחום האופנה, האורתופדיה, נעליים ועוד….
דרך ריכוז והנגשת הפורטל, הקהל מתרכז "בכיכר המרכזית הוירטואלית". מנהל שיחות, מעלה רצונות ורעיונות ובכך נפתרו כל החסמים של הסיטונאים למעט כמות הבד הנדרשת שהיא גדולה יותר וזאת עובדה קיימת ומכך ייחודיות קהל זה 🙂
לפורטל במידות טובות נכנסים מתוך רצון למצוא בגדים אך יחד עם זאת נחשפים לקופונים, מבצעים והנחות. וזה עוד לא הכל. הרשמה לניוזלטר תשלח אליך הטבות ייחודיות למחירים אטרקטיביים.
לקוח במידה גדולה מתמודד עם חוויות קנייה שונות מחוויות קניה של אדם במידה "רגילה". אין זה צודק שלא יהנה מקופונים ומהנחות מספקים ויצרנים וכאן בפורטל למידות גדולות אנו מרכזים את ההצעות הנכונות לקהל היעד ודרך הרישום לניוזלטר בכמה צעדים פשוטים של שם, דוא"ל ועיר תקבלו הנחות והתאמות יחד עם מאמרים אקטואליים להיות הראשונים לדעת.

במידות טובות
lihen.franko@gmail.com
אין תגובות כרגע

רשום תגובה