נטע גולן – דיאטנית קלינית

נטע גולן, דיאטנית קלינית NLP טריינר מנחה בכירה בדמיון מודרך, מנחת קבוצות מוסמכת.עוזרת לנשים לשנות את החיים דרך תכנות מחשבות שתומכות באכילה בריאה. מלווה נשים בקבוצות אינטימיות לשינוי הרגלי אכילה ובתכניות אונליין, מפתחת את "משחק הדיאטה" – פלטפורמה פורצת דרך ליצירת שינוי בחיים דרך שינוי דפוסי אכילה והרזיה לאורך זמן. מרצה ומלמדת במכללת "רטר" תהליכי שינוי להרזיה.

 

לאחר לימודי תזונה קלינית עבדה במרכז שחף להפרעות אכילה. שם גילתה שפה, שפה של רגש ומשמעויות של מתחת למילים ולהתנהגות. בהמשך רכשה כלים הפונים אל המקום שמתחת להרגל ויוצרים שינוי ברובד העמוק.
מתוך חיבור בין הדיאטנית לבין המטפלת שבה יצרה שיטה שמנטרלת התנגדויות לדיאטה, ומאפשרת לכל אישה לחיות חיים של מימוש ושמחה דרך עבודה על הדפוסים שמתחת לאוכל.

 

קהל יעד וסוגי טיפולים: נשים בעודף משקל שעשו כבר מספר דיאטות ומבינות כי כדי ליצור שינוי אמיתי יש לטפל במה שיוצר את אכילת היתר ולא באכילה עצמה נשים מודעות שרוצות לייצר שינוי לאורך זמן . טיפולים אישיים בקבוצות וליווי אונליין לאורך זמן

 

פעילויות ושירותים עיקריים: קבוצות הרזיה, טיפולים אישיים, תכניות אונליין – משחק הדיאטה.

 

אני מאמין: שינוי אפשרי ברגע שמשחררים את ההתנגדות הלא מודעת להרזיה דרך פניה אל תת המודע ורק כאשר כל החלקים הפנימיים המתנגדים מסכימים לשתף פעולה. ירידה במשקל לאורך זמן תתאפשר בעזרת עבודה פנימית שמייצרת הרגלים חדשים, מפרקים התניות וחיבורים בין רגשות לאוכל.

 

צור קשר

שם (חובה) :
דואר אלקטרוני (חובה) :
טלפון (חובה) :
כתובת :
תוכן ההודעה :