מה המשמעות הזכיה בהאירוזיון של נטע ברזילי בשביל מידות מלאות?

מה המשמעות הזכיה בהאירוזיון של נטע ברזילי בשביל מידות מלאות?

נטע ברזילי היא יוצרת , אומנית זאת אי אפשר לקחת ממנה .היא הביאה את האירוויזיון לישראל אחרי 20 שנה זו חותמת כשרות למצוינות שאי אפשר להתווכח עליה .

נטע היא גם יותר מזה , נטע היא התפרצות הר געש שהלבה שלו רתחה הרבה זמן אצל המון בעלי מידות מלאות וגדלות .

הרבה זמן , שנים ועשות שנים ועכשיו נטע הביאה לפיצוץ הר הגעש הזה שהיה בלב של המון אנשים ובמיוחד נשים וגם גברים (למרות שהם איכשהו הסתדרו טוב יותר ).

על איזה לבה אני מדברת? אני מדברת על הלבה של להיות TOY להיות צעצוע מול רשתות שיווק שלא סופרות אותך כאשר אתה לא בתבנית "הנורמאלית" , אני מדברת על להיות TOY מול כל מבט מתעצם שאחריו מיד באה השאלה "לא חשבת לעשות דיאטה"? הTOY הזה נגמר חברים והוא נגמר כי הלבה יצאה מהר הגעש, היא התפרצה כאשר בשיא החוצפה אומנית מוכשרת בעלת עודף משקל הצליחה להראות שיש יותר , יש יותר מעודף משקל , יש יותר מלא להיות בתבנית של קסטרו ודוגמניות מידה 36.הגב' נטע ברזילי פתחה את התיבה והוציאה את הג'יני החוצה .

השלכות העתידיות של השפעת נטע ברזילי והמידות המלאות?

או, רק התחלנו נטע היקרה יצאה מהארון לתועלת כל מי שהתחבא בתוך גופו והיה כלוא בסטיגמות החברתיות והיה מוכן לחתוך, לשפד, לבלוע, לנעוץ, לעקור את גופו לתועלת הנראות התבנית החברתית . נטע הוכיחה שאפשר אחרת ועוד להצליח בגדול , סליחה בענק כאשר יש לך רק דבר אחד- האמת שלך .

החברות המסחריות שמוכרות לנו בגדים, הרזיה, נופשונים , אסתטיקה, הצרת היקפים, טשטוש צלוליטיס קצת יתקשו עם האג'נדה החדשה של להיות אתה ולהוביל את האמת שלך ,אבל תאמינו לי הם יסתדרו למכור לנו אריזות אויר בשקל …

לסיכום 

נטע ברזילי היקרה ,הבאת את האירוויזיון לישראל ,הבאת לנו רוח רעננה של קבלה עצמית של פתיחת הרוח לנפש לתת לגוף את הטוב ביותר אנו פורטל במידות טובות  , אתר חברתי ללא כוונות רווח ,מודים לך שעשית לנו בעלי המידות המלאות והגדולות שירות עצום שכזה מול החברה .

 

הכותבת :

מיכל טל פס

בעלת מידה גדולה בעצמה

מקדמת בריאות בכל מידה

יזמת פורטל במידות טובות

 

Summary
Photo ofנטע ברזילי
Name
נטע ברזילי
Nickname
(http://bmidot.co.il/?p=5295&preview=true)
Website
Job Title
נטע ברזילי
מיכל טל פס
bmidottovot@gmail.com

מיכל טל פס יזמית פורטל במידות טובות מקדמת בריאות יועצת למידות גדולות bmidottovot@gmail.com

אין תגובות כרגע

רשום תגובה