לקנות בשוק במידות גדולות המלצות

 1. היום היתי בשוק בצלאל-וככה היו בגדי ים מידה 56 הכי גדול עם חצאית במחיר של 40 שח! היו ממש מעט,היו גם מלא חצאיות החנות נמצאת ממש בקצה השוק,אם באים מאלנבי ופונים לקניג ג'ורג זה בכניסה הראשונה לשוק-הולכים עד הסוף החנות מצד ימין.
  אם נכנסים מהכניסה השניה בחנות הראשונה מצד ימין יש מלא שמלות ב25 שח שטובות למידה 46-48 קניתי 2 אצלם מאוחר יותר.
  בנחלת בנימין מול אגאדיר-חנות של חברה שלי הפריט היקר ביותר 80 שח ויש לה שם המון מידות גדולות החולצה הוורדה משם יש כמה צבעים.
  בכניסה לשוק הכרמל מאלנבי בדוכן של הטיצים יש כאלה עם תחרה למטה שטובים מתחת לשמלה 30,מעל הברך (פורום אופנה מלאה).
 2. שוק בטירה לא תאמינו מה תמצאו שם למידות גדולות!!חולצת, מכנסיים , וגם הלבשה ץחתונה נכון לא מעצבים ויוקרה אבל בהחלט חולצות ליום יום במחירים הוגנים מאוד . השוק בטירה פתוח כל שבת ומומלץ להגיע בשעות 9-10 מכיוון שאחכ צפוף ואין חניה. (המלצה אינטרנט)

   

  3.בשוק בצלאל בתל אביב, בפינת רחוב טשרניחובסקי, מסתתר לו דוכן בגדי ים קסום שמציע לא מעט מותגים של בגדי ים במחירים מיוחדים. שבוע שעבר הדיל היה על רוב המבחר: 1 ב-120 שקל ו-2 ב-180 שקל, כך שנראה לי שזה דיל הקיץ (אבל אל תתפסי אותי במילה, בכל זאת דוכן בשוק שעלול לשנות כל רגע את המחיר). בדוכן ניתן למצוא לא מעט דגמים במידות גדולות, חלקם עד 54-56. הסוד הזה ידוע בקרב המכורות, שכן הדוכן הזה מוכר במתכונת הזו כבר שנים. לפני שנה אמא שלי התחדשה שם בבגד ים של גדעון אוברזון ב-150 שקל והשבוע אני התחדשתי בבגד ים מטריף שלהם ב-120 שקל (מידה 48). אם את בסביבה, ממליצה בחום לקפוץ ולהציץ – אפילו שזה בשוק יש גם תאי מדידה. קצת חם, אבל שווה את המאמץ. (גאלה רחמילביץ ,גאלה סטייל)

  4.עם השוק יש לנהל מערכת יחסים ארוכת טווח, בביקור ראשון עלולים לצאת מאוכזבים ובידיים ריקות. צריך להכיר אותו היטב, ליצור מערכות יחסים עם המוכרים, ללמוד מי תמיד משיג מכולות של בגדים ממותג אופנה גרמני ומי של מותג איטלקי? מי מביא מלא עודפים של DESGUAL? ומי אלוף במידות גדולות? יש פינות חבויות בשוק שגיליתי רק בפעם העשירית שביקרתי בו ודווקא שם מצאתי הכי הרבה מציאות.הכרות לאורך זמן עם השוק ממקסמת את תוצאות הקנייה באופן משמעותי.

      גופיית פראג תלויהנעלי עקב כחולות

 3.  

  (גופיית משי פראי- 50 ש”ח, נעלי LADY COMFORT מפרוורי שוק בצלאל – 100 ש”ח ונעים מאוד-אני.)

  אם עשיתי לך חשק אבל איין לך מספיק ימי חופש מהעבודה כדי להעמיק מערכת יחסים עם השוק

  או אם הרעיון קוסם לך אך בעבר התקשית למצוא בגדים בשוק ואת רוצה “ללמוד אייך לחטט” או “שיבחרו בשבילך”

  אז אני מזמינה אותך  להצטרף לסיורי שווקים שלי (שוק בצלאל, שוק כרמל והשוק הבדואי בבאר שבע).

  הסיורים כוללים גם ייעוץ סטיילינג  אישי וקבוצתי וגילוי הסודות הכמוסים של השוק.

  פרטים בפייסבוק : “עדי לנדאו רון סטייליסטית טיפולית”