10 טיפים לקנייה בפלאס סייז

10 טיפים לקנייה בפלאס סייז

אסתי וקס, נותנת לכם 10 טיפים לסטייל צנוע במידות גדולות. לא תקחו?

  1. תהיי יצירתית. לפעמים אם נחשוב על בגד קצת אחרת מאיך שהוא נראה על הקולב, נוכל לעשות איתו מגוון שימושים. שמלות אובר סייז? מעולה! אנחנו יכולות להשתמש בהם כשמלות רגילות. טוניקות מעט רחבות? אפשר להכניס בתוך החצאית והן הופכות לחולצה מצויינת.
  2. השתמשי באביזרים! אביזרים לא מגיעים במידה, ולא "סובלים" ממגבלת צניעות כזו או אחרת. אביזר נכון, יכול לשדרג כל מראה בקלות רבה. אביזרים יותר זמינים וזולים והם ידידותיים ביותר למשתמשת. עם שימוש נכון והחלפה של האביזרים, תוכלי להראות כל יום עם LOOK חדש.
  3. חנויות יד שניה מהוות פיתרון נהדר למידות נדיבות ופריטים צנועים. כן פעם הלכו יותר צנוע. ופעם מידה L באמת היתה כזו…. אם רק תנסי, תגלי מגוון גדול של פריטים שיתאימו לך במחירים מגוחכים.
  4. מידי פעם אפשר לתפור. תפירה של חליפות ושמלות יכולה להיות עניין יקר. מצד שני תפירה של חצאיות לא מורכבות, לא אמורה לעלות והיא פיתרון נהדר. גם אם אין לך הרבה מעוף, את פשוט יכולה לקחת חצאית שאת יודעת שמחמיאה לך, לחפש בדים שאת אוהבת, ולהביא לתופרת אותם שתתפור לך כמה חצאיות זהות לגזרה שאהבת.
  5. תשתמשי בעליוניות. עליוניות יכולה להיות ג'קט, שרוולון, קרדיגן , בולרו ואפילו חולצת כפתורים פתוחה. עליונית כזו על כל סוגיה, כשהיא נלבשת פתוחה היא גם מאד מחמיאה (מטשטשת ונותנת קווי אורך) וגם מספר עליוניות בארון, יכול ליצור עבורך מגוון של לוקים שונים עם אותה שמלת בסיס.
  6. אל תחששי למדוד. עם יד על הלב, כמה מכן לא מודדות דברים שנראים להן בעין כיכולים להתאים רק בגלל שמספר המידה שכתוב עליהן הוא קטן, או בגלל החשש שיראו לא טוב בפריט? פעמים רבות משהו שנראה לך בעין טוב יכול להיות באמת מעולה עבורך. מי כמונו יודעות שהמידות על הבגדים לא תמיד נאמנות למציאות. לכן חשוב למדוד, להתנסות. אולי הפריט יחזור לקולב, אבל יש גם סיכוי שהוא יהיה אחת המציאות הכי טובות שלך.
  7. לבשי צבעוני! להכניס צבע לארון זה להכניס צבע לחיים. אני מקווה שאת כבר יודעות שהמשוואה של מידה גדולה= בגדים שחורים עברה מן העולם! אל תתביישי לחגוג את המראה שלך, ולהכניס צבע ללבוש שלך. בדרך כלל אוהלים שחורים רק יוצרים תחושה רחבה יותר, ודווקא בגדים צבעוניים בגזרה ובבדים הנכונים, יכולים להיות מחמיאים הרבה יותר.
  8. תלמדי. ידע הוא כוח. וכן, גוף במידה גדולה יותר הוא מאתגר יותר. לימוד והבנה של כמה כללים פשוטים יכולים לשנות לך את התפיסה ואת החיים. אז תקראי באינטרנט/ קחי לך סטייליסטית/ לכי לקורס. כל מה שעובד לך. ברגע שתלמדי את הכללים, תוכלי גם להתלבש בצורה נכונה יותר, לשבור הרבה אקסיומות שהיו לך בראש, ובשלב מאוחר יותר לשבור את הכללים דווקא מתוך הידיעה שלהם.
  9. תקבלי השראה. יש בעולם הרבה בלוגריות ופאשניסטיות במידות גדולות שאפילו מתלבשות צנוע! (כן בעולם כבר הבינו שצנוע= שיק..) כמו כן קיים הרבה תוכן ומגזינים בעניין. חפשי לך כאלו שאת מתחברת אליהן, והתחילי לעקוב אחריהן. תגלי שאת יכולה לקבל כ"כ הרבה השראה גם טכנית (שילובים וגזרות מעניינים) וגם לנפש (איך בנות במידות גדולות רואות וחושבות על עצמן)
  10. תעזי. תנסי. אל תסכלי לאחור ולצדדים. בעיני זה הכלל הבסיסי בסטיילינג תמיד. ועל אחת כמה וכמה במידות גדולות. תמצאי את הסגנון שלך, ותזרמי אותו. גם אם מישהו יגיד לך משהו, זה לא חשוב. ככל שתנסי ולא תחששי, תראי שדברים שהיו נראים לך נועזים פעם הפכו להיות ההרגל שלך וגם המחמאות יבואו!

אסתי וקס, בת 34 מפ"ת. סטייליסטית אישית לאישה הדתית. בוגרת "שנקר" ו "סטייל גורו". מלמדת בשנקר. מנחת סדנאות סטיילינג ונותנת ייעוצי סטיילינג אישיים בכל רחבי הארץ, כולל התמחות בייעוץ סטיילינג לכלה הדתית, לקנייה ממוקדת למלתחה החדשה. מוזמנים לקרוא עליה עוד בעמוד העסק שלה בפורטל במידות טובות : bmidot.co.il/esti-waks

 

במידות טובות
lihen.franko@gmail.com
אין תגובות כרגע

רשום תגובה