דבי ינקו- חדד דיאטה ?! הצחקת אותי!

דיאטה? הצחקת אותי! דבי ינקו -חדד

ביקורת על הספר הכי חדשני שיצא פה ב30 שנים האחרונות .חדשני כן! כי הוא שם על המגש את הפחד הגדול ביותר שלנו – את תרבות השפע של העולם המערבי הרווי באוכל עשיר מגרה ומפנק ובן תרבות הרזון הסגפנות והרצון להיות כמו כולם בג'ינס מתוח על התחת.

את הפער הזה שמה דבי ינקו חדד בצורה החיננית ביותר לה ובאופן הנכון ביותר על פי הפסיכולוגיה החיובית – ההומור .

משם מתפתחת הקבלה העצמית ,הדרך למציאת האיזון לאורח חיים בריא למציאת הפתרונות לדרך בריאה ונכונה יותר בעולם רווי יצרי שפע ו"מפלצות" בצורת המבורגר ו"שדים" בצורת צ'יפס.

במהלך הספר מעבירה אותנו דבי בתיאור חייה כילדה- נערה- אישה מלאה-שמנה -רזה -שמנה- מלאה-רזה -מלאה תוך ניהול רצף חיים נורמטיבי מלא לחלוטין ,בסיפורי וולט דיסני היינו מצפים כקוראים לקרוא על כדור הפלא ששיגר את דבי לחלל ההרזיה המאושר בו היא אוכלת ללא הוספת קילוגרמים ,אך כמי שחי בעולם שלנו יודע שקפסולת וולט דיסני יש רק באגדות ,ואת "כדור הפלא" שדבי בחרה לקחת לעצמה מבחירה כל יום ולשתף אותנו הוא כנראה "הכדור "הכי טוב שיש- ההומור ,הקבלה העצמית, קיום אורח חיים בריא  כי זה מה שיש ועם זה ננצח!

לסיכום,  הספר דיאטה?! הצחקת אותי! מומלץ לכל בעל מידה שבוחר לחיות בקבלה עצמאית ובבריאות .

הכותבת: מיכל טל פס מקדמת בריאות למידות הגדולות ,יזמית פורטל במידות טובות ,אתר היחיד בארץ המרכז פתרונות ומידע למידות גדולות .

סרטון אישה יפה בגירסה המלאה שלו:

סטנד אפ במשקל גבוה…

 

אפשר לקבל את הפרק הראשון חינם לקריאה כאן: https://n.invomail.co.il/f16442/diet%20laugh%20chapter%201
?
קישור לדף מכירה: https://private.invoice4u.co.il/Clearing/Invoice4UClearing.aspx?ProductId=1664